1px O firmie

Sklep Tkalin powstał z zamysłem pokazania niezwykłości i różnorodności naszych produktów sprzedawanych na co dzień przez firmę SURTECH.

Jesteśmy firmą z długim doświadczeniem na rynku, która dostarcza produkty od producentów zapewniających wysoką jakość materiałów. Od momentu rozpoczęcia działalności firma zdobyła reputację solidnego partnera, posiadającego szeroki asortyment dostępny stacjonarnie oraz wysokiej jakości produktów dla głównych branż takich jak: żeglarstwo, brukarstwo, transport, rolnictwo, teatr, parki linowe, meblarstwo i wiele innych.

W samym sercu Wrocławia, przy malowniczej i klimatycznej ulicy Żeromskiego 69/71, mieści się nasz sklep stacjonarny SURTECH. Jest to miejsce gdzie dostępne są różne materiały techniczne. Sklep ten to prawdziwa kopalnia wiedzy i produktów, dostępnych do wszelkich zastosowań.


SURTECH specjalizuje się w dostarczaniu m.in.:

Liny i sznury techniczne: Bogata oferta produktów z rodziny syntetycznych i bawełnianych o różnych parametrach i celach zastosowania, dokładnie sprawdzających się w branżach takich jak żeglarstwo, przemysł, brukarstwo czy turystyka.

Tkaniny techniczne: W szczególności bawełniane surowe, brezentowe czy jutowe. Zapewniamy dobór tkanin wg specyfikacji lub właściwości. Nasze produkty są stosowane jako filtracyjne, plandekowe, ognioodporne, wodoodporne czy militarne.

Włókniny: Dostępne są różne filce typu naturalne, sztuczne czy tapicerskie używane w urządzeniach, rzemiośle artystycznym, dekoracjach czy zwyczajnie w domu jako zabezpieczenie lub uszczelnienie.

Gumy i mikrogumy: starannie dobieramy gumy w zależności od przeznaczenia i warunków stosowania.

Inne materiały techniczne: W sklepie SURTECH znajduje się także bogaty wybór innych materiałów, takich jak specjalistyczne elementy elektroizolacyjne czy choćby tworzywa konstrukcyjne.


Dlaczego My?

Personel SURTECHu to zespół specjalistów, służy fachowym doradztwem i pomocą w doborze materiałów wg zastosowania. Klienci mogą odbierać towar zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i podczas zakupów online w sklepie Tkalin.

 Dbamy o to, aby oferta była zawsze oparta na aktualnych trendach i innowacjach w zakresie materiałów technicznych, wprowadzając do swoich produktów nowoczesne rozwiązania zdobyte na europejskich targach.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami:

e-mail: sklep@tkalin.pl
tel: 507713618

lub odwiedzenia naszego stacjonarnego sklepu:

Żeromskiego 69/71, Wrocław

 

1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
Porady techniczne 507713618
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl